TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
23 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Metehan Bey
  • ADRES: Söğütlü Çeşme Cad. İpek Sk. No:12
  • TELEFON: 0 (533) 059 6552
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 06:00 - 23:00
SERVİS SAATLERİ 06:00 - 23:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

2017 senesinde başladığımız bu sektörde süratli büyüyen nadir firmalardan birisi olmayı başardık. Gerek alanında uzman kadromuz gerekse yeterli tıbbi vasıta gerecimiz yardımıyla birçok hastaya ulaşmayı başardık. Özellikle covid salgınının patlak vermesinin ardından evde bakım ve tedavi hizmetlerinde ciddi bir artış yaşandı. Bu süreçte insanların evde tedavi olmasını, hastane ortamına girmeden korunabilmesini sağlamayı başardık.

Deneyimli kadromuz, son teknoloji teknolojik aletlerimiz, her yere ulaşmamızı elde eden geniş araç filomuz ile birçok noktada hizmet vermeye devam ediyoruz. Tamamen ücretsiz bir şekilde sunduğumuz tanılama ve
danışmanlık hizmetleri ile başlarda ücret ödemeyi ortadan kaldırıyoruz. Size özel programlar ve bütçeler ayarlandıktan sonra sonuca ulaşmanıza olanak tanıyoruz.

Hizmetlerimiz
Farklı birçok hizmetimiz bulunuyor. Bunlardan birincisi evde muayene hizmetidir. Evde muayene ile hasta yatağından kalkmakta zorluk çeken, hastaneye gitmesi riskli olan kişilerin evlerinde tedavi süreçlerini başlatıyoruz. Gerekli olması halinde reçete yazılabilmekte ek olarak serum gibi tedavi metotları da uygulanabilmektedir. Evde hemşire hizmetimiz ile evde damar yolu açma, serum verme veya pansuman yaptırma şeklinde hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Tüm bu hizmetler sayesinde kısa sürede iyileşme süreçlerine geçilebilir. Hastane ortamına gidilmeden evde tedavi dönemi yönetilebilir. Alanında uzman hemşire kadromuz, ustalaşmış doktorlarımız ve son teknoloji taşınabilir tıbbi cihazlarımız ile her an yanınızda oluyoruz. Tüm bunlara ek olarak işitme testi, SMA testi, PCR testi benzer biçimde hastane ortamında yapılabilen testleri evlerinizde yapabiliyoruz.

Kadromuz
Kadromuz çok geniş ve profesyoneldir. Kendi alanında uzmanlaşmış doktorlarımız bulunmaktadır. Evde sağlık hizmeti sunma mevzusunda ve mesleki anlamda deneyimli hemşire kadromuz yer almaktadır. Bu ise müdahale süreçlerini daha yararlı hale getirmektedir. Siz de firmamızdan bu hizmetleri alarak ustalaşmış kadromuzdan yararlanabilirsiniz. Etkili bir esenlik kadrosu olan firmamız değişik araçları ile süratli bir halde vaka yerine geçebilmektedir. Bu ise hastanın ani durumlarında evde müdahaleyi kolaylaştırmaktadır. Ayrıca uzun soluklu bakım ihtiyaç duyulan hastalarda evde bakım hizmetlerimiz de mevcuttur. Yaşlı bakımı, evde hasta bakımı gibi hizmetler de vermekteyiz. Tüm bu tarz şeyleri yaparken standartlara uygun şekilde hareket ediyoruz. Sağlığınızı önemsiyor, bu anlamda güzel bir hizmet sunmayı misyon ediniyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.