• admin@ilanrehberim.com
  • +905510569881
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
105 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Anta Lokma
  • ADRES: Güvenlik Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No:144 / BMuratpaşa / ANTALYA
  • TELEFON: 0 (531) 813 5291
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:30
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 19:30
SERVİS YERLERİ ANTALYA

FİRMA HAKKINDA

“Hayra vesile olan hayrı yapan gibidir.” Hz. Muhammed (S.A.V)’in bu hadisi şerifiyle vesile olduğumuz tüm hayır lokmalarına kendi hayrımızcasına önem veriyor ve tüm hijyen kurallarına dikkat ediyoruz. Bu vesileyle yaptığımız işi en iyi şekilde yapmaya gayret ediyor sizin hayrınıza vesile olmayı temenni ediyoruz. Şerbetimiz tamamen organik, 100% şeker pancarından özel tarifle hazırlanmaktadır. İçeriği tamamı ile kendi tarifimizle yapılmakta olup içinde hiç bir katkı maddesi yoktur. Hamurumuzun içeriğindeki gerek şeker gerekse un ve diğer malzemeler 1.Sınıf kalitede olup titizlikle ve özenle hazırlanmaktadır.
En uygun fiyata, profesyonel hizmet ile Antalya’da hayır lokması ve diyer hayır organizasyonlarını yaptıracağınız adres AntaLokma
Lokmacı İbrahim usta diyorki;
Şekilsel bakımından iki çeşitte yapılarak meydana getirilebilen lokma, yuvarlak küre şeklinde ve ortası delik halka şeklinde olarak farklılık göstermektedir. Ana maddesini undan, sudan ve mayadan alan lokma, geleneklerimize göre hayır günlerinde ikram olarak verilir.

Antalya ve İlçelerinde istediğiniz yerde ve saatte sizin adınıza halkımıza ücretsiz hayır lokması döküyoruz.

Lokmacı
Elbette iyi bir lokmacı olabilmek mümkündür. Eliniz ne kadar lezzetli olursa ve kıvamını ne kadar güzel tutturursanız namınız da bir o kadar kuvvetli yayılacaktır. Her geçen gün biraz daha tercih edilen ve ticarete kadar ilerleyen tatlımız, büyük bir zincir ağına sahip olduğunu da ispatlamıştır. Yazlık veya kışlık sezonlarda hemen hemen her köşede karşılaştığımız Lokmacı arabaları sayesinde hiçbir zaman tatlısız kalmıyoruz!

Küçük porsiyonlar halinde elimize tutuşturulan tatlılar ile yürümenin keyfi bile bir ayrı çıkmaktadır diyebiliriz. Sadece atıştırmalık için değil aynı zamanda dağıtmak maksadı ile de AntaLokma Lokmacı İbrahim ustadan destek alabilirsiniz.

Adedini ve tarihini belirtmeniz durumunda da anında kapınıza kadar getirilerek teslim edilmektedir.

Aynı zamanda servis şeklinizi de belirterek üzeri için Hindistan cevizi,toz tarçın veya toz fıstık taleplerinizi de belirtmeniz yeterli olacaktır.

Merak edilen diğer konular arasında yer alan lokma fiyatı ise Hayır Lokması’nın kampanyaları ile birleşince oldukça uyguna gelmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.