• admin@ilanrehberim.com
  • +905510569881
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
27 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Muhittin İriş
  • ADRES: Kuşpınar Mahallesi Lise Caddesi No 75 /A Pamukkale Denizli
  • TELEFON: 0 (258) 263 2666
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Armoni Çiçekçilik Yapay çiçek canlı çiçek ve çiçekçilik sektöründe hizmet veren Denizli’nin yerel çiçekçi firması…

Çiçek satışı günümüzde oldukça popüler bir sektördür. Düğünler, doğum günleri, sevgililer günü gibi özel günlerde veya sadece sevdiklerimize küçük bir sürpriz yapmak için çiçekler tercih edilir. Çiçek satışı yapan mağazalar fiziksel mağazaların yanı sıra online platformlarda da hizmet vermektedir. Bu şekilde müşteriler istedikleri çiçeği internet üzerinden kolayca seçip satın alabilmektedirler.

Çiçek satışı yapan mağazalar genellikle birçok çeşit ve renkte çiçek bulundurmaktadır. Bu şekilde müşteriler istedikleri çiçeği veya buketi seçerek sevdiklerine hediye edebilirler. Çiçek satışı yapan mağazalar, müşterilerine çiçeklerin yanı sıra çeşitli hediyelik eşyalar da sunabilmektedir. Bu da çiçek almak isteyen kişiler için alternatif bir seçenek olmaktadır. Canlı ve Yapay çiçekler için istenilen özelliğe göre tasarlanan çiçekler isteğe uygun olarak hazırlanır. Bu özel sunum sayesinde sevdiklerinize hitap edebileceğiniz, hoş bir çiçek buketi sahibi olabilirsiniz.

Armoni Çiçekçilik olarak sektörde kendini kanıtlamış kalitesinden özen vermeyen bir firmayız. Ürün çeşitliliğimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti sunarak, memnuniyetiniz için hizmet vermekteyiz.  Yapay çiçek ve canlı çiçek sepeti siparişiniz ile bulunduğunuz bölgeye teslimat için bize ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize sektörde uzun yıllardır, hizmet vermekten onur duyarız. Şimdi sizde tüm yapay ve canlı çiçek siparişleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizi yakından görmek için, lütfen showroom  ziyaret etmeyi unutmayın.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Rowan F. Estes Mart 24, 2024 10:51 am CEVAPLA

    I have bookmarked your blog and refer back to it whenever I need a dose of positivity and inspiration Your words have a way of brightening up my day