TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
69 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Alper Karaaslan
  • ADRES: Turan Mahallesi, Atatürk Bulvarı No: 122/3 d:308
  • TELEFON: 0 (850) 532 1876
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

AykaSoft Yazılım Ve Bilişim Teknolojileri, Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş bir yazılım firmasıdır. Bölgede kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan AykaSoft, Barkod sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuştur.

Faaliyetlerine öncelikle yazılım danışmanlığı yaparak başlayan ve her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla yazılım projesini tek bir marka altında birleştirerek sektörün öncü firmaları arasında yerini aldı.

AykaSoft Yazılım Ve Bilişim Teknolojileri bir barkod yazılımından çok daha fazlası olmayı hedeflemiştir. Bu sebeple kurulmuş ve her geçen gün sayısını artıran bayi alt yapısı ile müşterilerine daha hızlı destek ve hizmet kalitesi sunmayı başarmıştır. Genişleyen bayi altyapısında yazılım esas olmak üzere, donanım satışı da yaparak müşterilerine en uygun fiyatlarla en iyi sistemleri edinme konusunda yardımcı olmaktadır.

AykaSoft Yazılım Ve Bilişim Teknolojileri, alanında uzmanlaşmış kadrosu ile müşterilerine destek vermek ve her geçen gün daha ileriye gitmek için çalışmalar gerçekleştirerek, geleceğe yönelik projelerle bir adım önde olmayı başarmıştır.

Yazılım alanında, müşterilerine destek hizmetine ihtiyaç bile duymamaları için anlaşılabilir bir yapıda geliştirmeler sağlayan mühendisleri bünyesinde barındırmaktadır. Destek ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilmek için sektöre hakim ve uzmanlaşmış temsilcileri ile müşterilerine hizmet vermeyi görev edinmiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.