TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
14 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Bey
  • ADRES: Bayraklı Mah. Ord. Prof. Ekrem Akurgal Cd. No:41
  • TELEFON: 0 (501) 280 3335
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 23:00
SERVİS SAATLERİ 07:00 - 23:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Deva Sağlık olarak kurulduğumuz günden bu yana hasta sağlığını ön planda tutuyoruz. Alanında uzman kadromuz, son teknoloji cihazlarımız ve mobil hastanelerimiz ile hastaneyi ayağınıza getiriyoruz. İzmir bölgesinde faaliyet yayınlayan, ek olarak Manisa, Aydın ve Balıkesir benzer biçimde muhit illerde de faaliyetlerine devam eden firmamız evde bakım hizmetini değişik bir boyuta taşıyor.

Uzman Kadro
Alanında uzman ekibimiz sayesinde müdahalelerimiz yerinde ve doğru biçimde gerçekleşmektedir. Deneyimli hemşirelerimiz, ustalaşmış doktorlarımız ve tekrar işinde usta hasta bakıcılarımız ile 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Verdiğimiz hizmet sayesinde hastalarınızı yatağından kaldırmadan hastane ortamında şeklinde hissettirebilirsiniz. Bu ortamın tam anlamıyla sağlanmasına imkân tanıyabilirsiniz.

İzmir ve Çevre İllerde Hizmetinizdeyiz
İzmir başta olmak suretiyle Manisa, Balıkesir gibi muhit illerde de hizmet veriyoruz. Mobil hastane anlayışını birçok il, ilçe ve beldeye taşıyoruz. Alacağınız hizmet kapsamında hastane olmasa bile tabip, hemşire ve bütün hastane teçhizatını ayağınıza getiriyoruz.

Evde Bakım Hizmetleri
Evde sürekli bakım hizmetlerimiz sayesinde hastalarınızın tedavi süreçlerini hızlandırıyoruz. Yapılan özel muayeneler ve tetkikler ile hastane ortamını aratmayacak kalitede bir esenlik hizmeti almanız Deva Sağlık ile mümkün. Buna ayrıca 7 gün 24 saat süresince esenlik hizmeti almanıza olanak tanıyoruz. Günlük olarak hemşire ve hekim hizmeti sunmaktayız.

Evde Fizik Tedavi
Fizyoterapistlerimiz evlerinize gelerek kaza yada ameliyat sonrası ihtiyaç duyulan fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini gerçekleştiriyorlar. Bu sayede evden çıkmadan eski halinize kavuşmanız mümkün olmaktadır.

Evde Bebek Bakımı
Yeni bebek sahibi olmuş annelerin tüm süreçlerinde yanında oluyoruz. Bu alanda uzman olan emzirme hemşiresi eşliğinde anne ile bebek arasındaki bağın güçlenmesi Deva Sağlık ile olası hale gelmektedir. Buna ayrıca psikolog ve değişik alanında uzman hekimler ile tüm esenlik birimlerini evinize taşıyor, hastaneyi evinize getiriyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.