• admin@ilanrehberim.com
  • +905510569881

FİRMA KATEGORİLERİ

HABER DETAYI

Ocak 21, 2023 11:18 am

Kadıköy’de 242 scooter toplandı

Kadıköy’de 242 scooter toplandı

Kadıköy Belediyesi’nin uygunsuz park edilmiş olduğu ve kaldırımları işgal etmiş olduğu gerekçesiyle geçtiğimiz salıdan bu yana topladığı scooter sayısı 242 oldu.
Belediye scooter’ların sahibi firmalara da 149 bin 314 TL Ceza kesti. Özellikle Kadıköy’de sayıları hızla artan ve kaldırımları işgal eden elektrikli scooter’lara karşı Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı harekete geçmiş ve scooter’lar için toplama kararı vermişti. Başkan Odabaşı’nın açıklaması sonrası salı günü başlatılan denetimlerle ilgili belediyeden meydana getirilen açıklamaya bakılırsa ilk günden itibaren toplanıp belediyeye ilişik depolara kaldırılan scooter sayısı 242 olurken, scooter’lar için firmalara toplam 149 bin 314 TL ceza kesildi.

PAZARTESİ GÖRÜŞME OLACAK

Scooter konusuna çözüm bulmak için şirket yetkililerine davette bulunan ve belediyede toplu görüşme yapmak istediklerini açıklayan Başkan Odabaşı, “Belediyemizin yapıcı olma politikası gereği olarak muhatap firmaların görüşme taleplerine de kayıtsız kalmayacağız. şundan dolayı, kronikleşmiş soruna çözüm bulmak amacıyla scooter şirket temsilcilerini 23 Ocak Pazartesi günü saat 10.00’da Kadıköy Belediye Başkanlığı’na davet ediyorum” açıklamasında bulunmuştu.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  • zoritoler imol Ekim 23, 2023 1:08 am CEVAPLA

    It is in point of fact a nice and helpful piece of information. I’m glad that you simply shared this useful information with us. Please keep us up to date like this. Thank you for sharing.