• admin@ilanrehberim.com
  • +905510569881
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
21 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Eser Güven
  • ADRES: Prof Dr. Ali Nihat Tarlan Cad. Ada Apt. No:4 Kat:2 Daire:5
  • TELEFON: 0 (532) 237 0111
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Hemen Araç Oto Filo Kiralama

Oto Filo Kiralama Hizmetlerinin avantajı finansal esnekliktir. İhtiyaç halinde yapılan araç kiralama işlemleri sayesinde, gereksiz araç almanın önüne geçilmiş olunacak. Böylelikle hem zamandan hem de ekonomik yönden kazanç elde etmiş olacaksınız.

Vergisel Avantajları: Araç kiralama, vergisel olarak kullanım açısından katkı sağlayacaktır.
Zaman ve İş Gücünden Tasarruf: Araç bakımı, kiralama firması tarafından yapıldığı için, sigorta, tamirat vb zaman kaybı olmayacaktır.

Oto Filo Kiralama Hizmeti Nasıl Alınır?
Oto filo kiralama hizmeti almak isteyen işletmeler araştırma yapmalıdır. Firma hakkında yeterli bilgiye sahip olmalıdır. Firmanın fiziksel bir adrese sahip olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Piyasa Araştırması: En uygun kiralama şartlarını sunan firma bulunmalıdır.

Şartların Belirlenmesi: Kiralama koşulları, teslimat koşulları ve teslimat ayrıntılarının netleştirilmesi gerekmektedir. Yapılan sözleşmeye dikkat edilmesi gerekir. Böylelikle hem filo hem de, alıcı için mağduriyet yaşanmaz.

Araba Kiralama Sürecinde Dikkat Edilmesi Gerekenler
Oto filo kiralama sürecinde dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri, sözleşmede yazan maddelerdir. Bu sebeple yapılan sözleşmedeki maddeleri kontrol etmek gerekir.

Hemen Araç Oto Filo Kiralama

Filo kiralama işlemi sayesinde zamandan tasarruf edersiniz. Böylelikle daha fazla vaktiniz olup, işlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Sigorta, muayene, bakım vs işlerle uğraşmazsınız. Aynı zamanda almış olduğunuz araç, yıpranıp eskimez ve değer kaybetmez. Bu sebeple büyük şirketler genelde filolar ile çalışmaktadır. Otomobil araç kiralama şirketleri olarak, müşterilere uygun fiyat avantajı sunmaktayız. Aynı zamanda konforlu bir yolculuk yapmaları için uygun araçlar temin etmekteyiz. Böylelikle müşterilerimiz, zaman kaybetmemiş ve extra bir performans sergilememiş olacaktır.

Filo kiralama işlemleri için dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Şirketin fiziki bir adreste olması gerekmektedir. Şirket mevcut konumda belli bir süredir ikamet ediyor olması gerekir. Şirketin bulunduğu konum iş sahası olması gerekir. Şirket hakkında internet üzerinde bağımsız bilinirlik bilgileri olması gerekmektedir. Aynı zamanda Vergi yükümlülüklerini yerine getiriyor olması gerekmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.