TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
43 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Kader Umut
  • ADRES: Muradiye Mahallesi 60. sokak No: 7 Yunusemre Manisa
  • TELEFON: 0 (236) 236 3236
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 23:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 22:00
SERVİS YERLERİ MANİSA

FİRMA HAKKINDA

Evlerimizin vazgeçilmezi olan Halılarımız şekil, boyut ve yapıldıkları malzemelerden dolayı farklılık gösterir. Bu farklılıklar yıkamalarda da farklı uygulamaları zorunlu kılar. Manisa 236 Halı Yıkama pamuk, ipek, yün, suni ipek, naylon, polyester, shaggy, Nepal gibi tüm halı tür ve boyutların yıkamasını gerçekleştirmektedir.
Kirlenen halılarınızda kaybolan renk ve yumuşaklık kaybını profesyonel ekipman ve personelimizle geri kazandırmak için en yeni güvenli temizleme çözümlerini ve tekniklerini kullanıyoruz.
Halılarınız sadece parlak ve temiz görünmekle kalmayacak, aynı zamanda bakteri ve mikroplardan arınmış olacaktır.
MANİSA 236 HALI YIKAMA İŞLEMLERİ
• İnceleme – Önce halılar tür ve boyutlarına göre ayrılacak ve hangi temizleme işleminin gerekli olduğunu belirleyeceğiz. Bambu, Nepal, Shaggy, Yün, ipek, suni ipek ve pamuk gibi ince kumaşlar için daha yumuşak fakat efektif bir yaklaşım izlenmelidir. Ancak naylon ve polyesterden yapılan halılar için daha kolay çözüm ve yıkama yöntemleri mevcuttur..
• Toz Alma – Halılarda aylarca biriken tozun süpürgeyle temizlendiği düşünülür. Oysa evlerdeki süpürgeden onlarca kat fazla vakumlama gücü olan hav makinelerimizde herhangi bir temizleme solüsyonu uygulamadan önce bu tozun neredeyse tamamını çıkarırız. Bu işlem yıkamada daha iyi bir sonuç almamızı sağlar.
• Yıkama – Halınıza en uygun halı şampuanını uygularız ve maksimum faydayı sağlamak için bol su kullanırız. 12 adet döner fırçalı endüstriyel makinelerimizde halınız tür ve cinsine göre özenle yıkanır.
• Durulama ve Kurutma – Yüksek devirli dönen santrifüj makineleriyle % 90-95 oranında sudan arınan halılarınız kapalı kurutma odalarında beklemeye alınır. Teknisyenlerimiz daha sonra, çok uzun süre halısız kalmamanız için sık sık kurumaları kontrol eder.
• Kontrol – Kurumadan sonra halılarınız leke ve yumuşaklık kontrolü yapılarak tek tek incelenir. Onaydan geçen halılar paketleme servisine verilir.
• Paketleme – Halılarınız ölçümleri yapılarak poşetlenir. Depo ve nakliye sorumlusu arkadaşımız sizi arar ve müsaitlik durumunuza göre size teslim etmek üzere servis araçlarımıza yükler.
• Teslimat – Halılarınızı teslim aldınız ve o güzel yumuşaklık ve temizlik hissini alınca bizi
0236 236 3 236 numaralı hattımızdan arayarak memnuniyetinizi bildirmeniz bizi çok mutlu eder.
Not :Halılarınızı teslim alınca poşetlerinden hemen çıkarmayı lütfen unutmayınız. Poşette bekleyen halıların zarar görme riski vardır.

Saygılarımla
Kader Umut
Manisa 236 Halı Yıkama

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.