Şanlıurfa Beyaz Eşya Tv Klima ve Endüstriyel Cihazlar Servisi

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
42 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Nihat Öz
  • ADRES: 2353 Sokak No:126/B Haliliye/Şanlıurfa
  • TELEFON: 0 (850) 333 2442
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 22:00
SERVİS SAATLERİ 09:30 - 18:30
SERVİS YERLERİ ŞANLIURFA

FİRMA HAKKINDA

Yakaladığı sinerjiyle bu sektördeki sürdürülebilirliğini geçindirmek isteyen beyaz eşya onarım istasyonumuz bugüne dek mutlu müşteri kitlesiyle günümüze kadar tecrübesini taşıyabilmiş bu sayede arıza sonrası kıvanç sağlandığı taktirde tüketici elektroniğinde daha fazla tercih edildiğini keşfetmiştir.

 

özel servis olarak hemen satın alan memnuniyeti üzerine sahadaki faaliyetlerini geliştirmiş şanlıurfa içerisinde yer alan bütün beyaz eşya markalarının garantisi bitmiş ürünlerine hizmet verebilmek adına yedek parça stoklarını arttırmış çeşitli yerlerde verdiği hizmetlerde sağladığı 1 yıl garantili hizmetiyle tamiri meydana getirilen beyaz eşyalarda değişimi yada tamiri yapılan parçaların kendi bünyesinde 12 ay boyunca garantisini elde etmiştır.

 

Beyaz eşya servisi şanlıurfa hizmetini özel servis statüsünde almak isteyen bütün müşterilerine elindeki tüm imkanlar çerçevesinde yardımcı olmuştur. Muteber ve güçlü bir firma imajı kurmak amacıyla çıktığı bu yolda bugün garantisi sona ermiş bütün markaların buzdolabı tamiri bulaşık makinesi tamiri çamaşır makinesi ve klima servis hizmetlerini siz değerli ziyaretçilerimizin talepleri doğrultusunda sağlayabilmekte çeşitli arızalarda aynı gün içerisinde çözüm garantisi sunarak sizleri elektrikli ev aletlerinizin bozuk haliyle fazla baş başa bırakmadan teknik desteğini sunabilmektedir.

 

Kombiler de ise yine tüm markaların garantisi bitmek şartıyla servis hizmeti sunabilmekte bu sayede giderek yaygınlaşan kombi teknolojilerinde de oluşabilecek teknik arızalarda sizlere bir telefon kadar uzak bulunmaktayız.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.