• admin@ilanrehberim.com
  • +905510569881

Hakkımızda

2007 Yılından bu güne kadar bir çok projeye imza atmış olan ekibimizle, bu gün sizlerin karşısında yeni bir proje olan ilanrehberim.com sitesini yayınladık. Bilişim Sektöründe bir çok alanda hizmet sağlayıp, weble alakalı olarak bilinen ve bilinenin dışında bir çok proje ile müşterilerimize hizmet sağladık.

Şimdi binlerce içeriğin yayınlanıp, bir çok alanda reklamı yayınlanacak olan ilanrehberim.com sitesinin yapısını kısaca özetleyecek olursak. Firmaların bilgilerini ekleyebildiği, ilan açıp personel bulabildiği veya ürünlerinin tanıtımın yapabildiği büyük bir ailedir. İlkler kazanır mantığı ile sistemimize dahil olacak tüm kullanıcıları gerek sosyal alanda, gerekse site içinde destekleyeceğiz.

Bu gün binlerce firma arasında kaybolmaktansa, tek bir panelde firmanız hakkında bir çok ilan çeşidi ile kendinizi gösterme imkanını sunmaktayız. Bununla birlikte firmanıza kalıcı ve tanınır bir isim sunmak sizin elinizdedir. Şimdi sizde ücretsiz olarak firmanızı ekleyip, yeni işler ve müşteriler bulma yönünde bir adım atabilirsiniz. Sitemizde farklı sektörlerde binlerce firma arasında, sizin de ihtiyacınız olacak firmalar ile güvenle kontak kurabilirsiniz.

Siz değerli ailemize gururla sunmaktayız.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]