• admin@ilanrehberim.com
  • +905510569881

GOLD Asiliyet Bilişim Teknolojileri 🌟 Güvenli E-Ticaret, Web Hizmetleri

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
300 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 7/24
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
7+5 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İstanbul/Ümraniye

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Asiliyet Bilişim Teknolojileri Şirketi olarak 2007 yılından bu güne, müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bilişim sektöründe bir çok alanda faaliyet sağlamakla birlikte, bu gün internet alış verişlerinin el verişli bir halde devam etmesi için, asiliyet.com sitemizi kurmuş bulunmaktayız. Tüm sektörlerde olduğu gibi internet sektöründe de haksız rekabetin önüne geçmek için kurmuş olduğumuz sitemizde, diğer pazaryerlerinin aksine imalatçıdan/tüketiciye veya ithalatçıdan/tüketiciye mantığı ile çıkmış olduğumuz hizmet sürecimizi başlatmış bulunmaktayız.

Biz kimiz?

Asiliyet Bilişim Teknolojileri Şirketi olarak pazaryerlerindeki komisyon, ek ücretler, kampanya bedelleri vb. ektilerde kalmadan düşük karlılıkla aynı ürünü tedarik için tüketicilerimizin yayında yer almaktayız. Garantili teslimat, PTT kargo Kapıda ödeme sistemini kullanmaktayız. Ödeme alt yapısı olarak sektördeki en güvenilir firma olan iyzico ile tamamen güvenilir bir satış hizmeti gerçekleştirmekteyiz.  Satış fiyatlarımızı piyasada ki satılan fiyatlardan en asgari şekilde tutmak için fizibilite çalışmalarımız devam etmektedir.

 

Bu bağlamda firmamız hakkında öğrenmek istediğiniz konular hakkında bize iletişim kısmından ulaşmanız mümkündür.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, sağlıklı günler dileriz.

Online ticaret, internetin yaygınlaşmasıyla birlikte büyük bir ivme kazandı. Online ticaret, ürün ve hizmetlerin dijital platformlar üzerinden alınıp satılması anlamına gelir. Birinci avantaj, online ticaretin sunduğu geniş ürün yelpazesidir.

Yenilikçi hizmetler

Oysa online ticarette, bu işlemler oldukça hızlı ve pratiktir. Üçüncü avantaj ise online ticaretin 7/24 erişilebilir olmasıdır.  İstediğiniz ürünü bir gece yarısı bile satın alabilir ve satıcıya mesaj gönderebilirsiniz. Ancak online ticaretin bazı sonuçları da mevcut. Örneğin, ürünleri fiziksel olarak görememeniz ve deneyimlememeniz, satın almadan önce bir risk faktörü olabilir. Ayrıca bazı satıcıların güvenilir olabilmeleri ve ürün kaliteleri veya dağıtımları gibi sorunlar yaşanabilir.

Bu nedenle, çevrimiçi alışveriş yaparken güvenilir ve daha fazlasını tercih etmek önemlidir. Sonuç olarak, çevrimiçi ticaret, internetin sağladığı imkanlarla büyük bir gelişme gösterdi. Ancak bu sistemin kullanımı dikkatli olmak ve güvenilir satıcıları tercih etmek önemlidir.

Hizmetlerimiz neler, neler yapıyoruz.

 

Web Tasarım Hizmeti

Yazılım Hizmeti

Hosting ve Domain Hizmeti

Seo & Arama Motoru Optimizasyonu

Reklam Hizmetleri

a-) Adwords Hizmeti

b-) Facebook, Instagram vb reklam hizmetleri

E-Ticaret Danışmanlık Hizmeti ( Yurtiçi ve Yurtdışı)

 

Web Tasarım Hakkında;

Teknolojinin sürekli geliştiği günümüzde firmaların ticari faaliyetlerini, göstermeleri için artık web portalları oluşturmaları bir gereklilik olmuştur.
Firmalar faaliyet alanlarını İnternet ortamında tanıtarak müşterilerinin kendisi hakkında bilgisi olmasını sağlarlar. Böylelikle firmalar sergilemiş oldukları faaliyet alanları hakkında bilgileri İnternet ortamında göstererek, müşterilerin onlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmasını gerçekleştirmektedirler

Şirketimiz web tasarım alanında firmalara ve şahıslara profesyonel olarak hizmet vermektedir. Siz de firmanıza ait bir web siteniz olmasını istiyorsanız profesyonel ekibimizden, destek alarak firmanıza ait en uygun tasarıma sahip olabilirsiniz.

Yazılım Hizmeti;

Yazılım hizmeti oluşturulan web portalının arka plandaki çalışan kısmıdır. Kodlar ile oluşturulan bu veritabanı sayesinde, sistem çalışmaya devam eder. Anlaşıldığı üzere yazılım olmadan bir sistemin çalışması imkansızdır. Şirketimiz bünyesinde web sitelerinin, veritabanlarının, arayüz ve kodlaması yapılmaktadır.

Hosting ve Domain Hizmeti;

Hosting ve domain Bir web sitesinin çalışması için gerekli olan iki anahtardır. Domain web sitenizin www.ilebaşlayan internetteki ismidir. Alan adı olmadan bir web sitesi sahibi olamazsınız. Alan adları belirli firmalar aracılığı ile özel olarak kişiye tahsil edilen bir sistemdir. Yıllık olarak kullanıldığı sürece yenilenmesi gerekmektedir.

Hosting ise Bir web sitesinin dosyalarını barındığı sanal bir sunucudur. Yani sanal bir bilgisayar satın alıyorsunuz, böylelikle web sitenizdeki resimlerin yazıların depolanmasını sağlıyorsunuz. Hosting sahibi olmadan bir web sitesi maalesef olamazsınız.

Firmamız profesyonel anlamda hosting ve domain hizmeti sağlayıp müşterilerine çeşitli olanaklar sunmaktadır.

Seo & Arama Motoru Optimizasyonu;

Bir sitenin tasarımı o siteyi müşterilere sunmak için yeterli değildir. Harika bir site yaptırdınız ama kimsenin ondan haberi yok, bu neye yarar ki? İşte burda devreye SEO giriyor. SEO ikiye ayrılır dış seo ve iç SEO olarak. İç SEO sitenin anahtar kelimelerinin açıklamalarının ve diğer önemli unsurların oluşturulmasıdır. Dış seo ise sayfaların ve sitenin ana dizinin dış linkler tarafından beslenmelidir. Bu işlem sayesinde sitenize referans bağlantılar verilecektir. SEO profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Yanlış yapılan SEO çalışmaları sitenin yükselmesinin yerine, daha kötü bir pozisyonda kalmasına sebep olabilir.

Bu sebeple uzman kişiler tarafından yapılan SEO çalışması, sitelere ileriye dönük büyük katkılar sağlamaktadır.

Reklam Hizmetleri

Adwords Hizmeti

Bir web sitesinin olmazsa olmazı reklamdır. Reklam verilmeyen bir web sitesi, dağ başına kurulmuş kimsenin bilmediği bir tatil köyü gibidir. Müşterilerinin ona ulaşması, ondan haberdar olması gerekir. Bu sebeple reklam verilmesi gerekir. Reklam araçlarında en etkili yöntemlerden birisi Adwords’dür. Doğru bir optimizasyon ile verilen reklamlarda kayda değer geri dönüşler almanız muhtemeldir. Bu sebeple en temel tanıtım kaynakları başında Google Adwords gelmektedir.

Facebook, Instagram vb reklam hizmetleri

Günümüzde oldukça yaygınlaşan Facebook ve Instagram reklamları sayesinde artık müşterilerin sizlere ulaşması daha kolaydır. Sosyal medyada geçirilen zaman dilimi içerisinde karşılığına çıkan reklamlar sayesinde firmalara ulaşılmaları daha kolay oluyor. Bu sebeple sosyal medyada vereceğiniz reklamlar müşterilerinizin size ulaşmasını sağlayacaktır. Oluşturacağınız görsel ve yazılı reklamlar sayesinde daha fazla müşterinin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

E-Ticaret Danışmanlık Hizmeti ( Yurtiçi ve Yurtdışı)

 

Eskiden bir ürünü satın almak için, referans yoluyla veya firmaları ziyaret ederek ürünlerin satın alınması gerçekleştirdi. Teknoloji her gün ileri bir seviyeye taşınarak, artık satın alınacak ürünlerin internet üzerinden kontrolleri sağlanmaktadır. Bununla birlikte hem günümüzü ürünü nerede olduğunu tespit edip, uygun fiyata aradığınız ürünü bulmanız kolaylaşmaktadır. İnternet internet üzerinden satılan ürünlerde rekabet seviyesi yüksek olduğu için uygun fiyata aradığınız ürünü bulmak kolaylaşmaktadır. Artık birçok firma ürünlerini satmak için internet üzerinden satılan firmaları tercih etmektedir. Eğer siz de herhangi bir ürünü satmak istiyorsanız, internet üzerinden satış yapan dev portalları kullanabilirsiniz. Tabii ki bu portalları kullanmak için bazı yükümlülükler gerekmektedir. Bu portalları kullanabilmek için bir şirket sahibi olmanız gerekmektedir. Bununla birlikte çalışacağımız firma sizden belli bir komisyonu işlem ücreti almaktadır.

Firmamız Türkiye’de bulunan ve yurt dışında bulunan birçok e-ticaret firmasının kurulumu konusunda destek sağlamaktadır. Bu pazar her gün gün geçtikçe sürekli yenilenmektedir. Yurtiçi ve yurt dışındaki bu firmalar ürünlerinizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamaktadır. Yurt dışı satışlarındaki kar oranı daha yüksek olduğu için, firmalar artık yurt dışı satışlarına yönelmektedir. Biz de bu konuda hizmet vererek firmalara yurt içi ve yurt dışında satış yapmaları için olanaklar sağlamaktayız.

Konuyu toparlayacak olursak bir teknoloji firması olarak. Siz değerli müşterilerimize web ile alakalı, her konuda profesyonel olarak destek sağlamaktayız. Yapmanız gereken tek şey iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşmak ve almak istediğiniz hizmeti bizlere detaylandırmaktır. Artık siz de teknoloji konusunda yanınızda büyük bir deste sahipsiniz, hangi konuda destek almak istiyorsanız uzman ekibimiz sizlere gerekli tavsiyeleri vermeye hazır durumdadır.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • zoritoler imol Ekim 25, 2023 7:22 pm CEVAPLA

    I went over this web site and I believe you have a lot of fantastic info, saved to my bookmarks (:.

  • Mallie Corwin Ocak 27, 2024 4:59 pm CEVAPLA

    Je voudrais simplement dire que votre article est surprenant La clarté de votre message est tout simplement excellente et je peux supposer que vous êtes un expert en la matière Avec votre permission, permettez-moi d’obtenir votre flux RSS pour rester au courant des prochains articles Merci beaucoup et continuez le travail gratifiant.