• admin@ilanrehberim.com
 • +905510569881
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
19 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Uzman Psikolog Bakırköy
 • ADRES: Zuhuratbaba Mahallesi İncirli Caddesi No: 47/2 Bakırköy / İstanbul
 • TELEFON: 0 (544) 726 9293
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Bakırköy Uzman Psikolog, insan davranışlarını, duygularını, düşüncelerini ve zihinsel süreçlerini inceleyen, bunları anlamaya ve iyileştirmeye çalışan bir uzmanlık alanıdır. Psikologlar, insanların zihinsel sağlıklarını korumak, hastalıklarını tedavi etmek ve onların yaşam kalitesini artırmak için çalışırlar. Bu nedenle, psikologlar genellikle bireysel danışmanlık, terapi, testler yapma ve araştırma gibi konularda uzmanlaşırlar.

Bakırköy Uzman Psikolog olmak için genellikle psikoloji alanında lisans eğitimi almak gerekmektedir. Daha sonra psikoloji alanında yüksek lisans yaparak uzmanlaşma sağlanabilir. Psikologlar genellikle ruh sağlığı merkezlerinde, hastanelerde, okullarda veya kliniklerde çalışabilirler. Aynı zamanda özel kliniklerde veya kendi muayenehanelerinde bağımsız olarak da hizmet verebilirler.

Psikologlar sık sık insanlarla bire bir çalıştıkları için insan ilişkilerinde başarılı olmaları da önemlidir. Sonuç olarak, psikologlar insanların zihinsel sağlığını ve refahını önemseyen, onlara yardımcı olmaya çalışan uzmanlardır. Mesela deprem fobisi gibi sorunların, çözümü için mutlaka bir psikologdan tavsiye alınması gerekmektedir. Psikologlar insanların yanlış tanımlanmasına neden olmaktır. Sanki her psikoloğa giden deliymiş gibi insanlar sorunlarına çözüm aramak yerine kaçıyor. Psikologlar bir arkadaş gibi sizi dinleyen dostlardır, sadece bu dinlemeyi bilimsel olarak yapıp önerilerini de bu doğrultuda iletmektedir. Bu sebeple tedavisinden uzaklaşan bireyler, çözüm bulmak yerine içine kapanık bir hayata çekiliyorlar.

Bu konuda uzman olan psikologlar hastaya sorunlu bir kişilikmiş gibi davranması, kişiyi oldukça rahatsız edecektir. Bu sebeple kişiye kibar ve nazik bir şekilde hitap edip yaşadığı problemleri dinleyerek çözüm üretmesi gerekmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • 페어아크네 리퀴드 치료제 Mart 29, 2024 9:59 am CEVAPLA

  Thank you I have just been searching for information approximately this topic for a while and yours is the best I have found out so far However what in regards to the bottom line Are you certain concerning the supply

 • slot gratis tanpa deposit Mart 30, 2024 2:15 am CEVAPLA

  The author’s skill in blending information and entertainment is commendable.

 • Shad King Mart 30, 2024 1:17 pm CEVAPLA

  hiI like your writing so much share we be in contact more approximately your article on AOL I need a specialist in this area to resolve my problem Maybe that is you Looking ahead to see you