• admin@ilanrehberim.com
  • +905510569881
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
22 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: muhsin dağ
  • ADRES: 288 sok no:14 fırat mah buca izmir
  • TELEFON: 0 (232) 276 8787
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 18:00

FİRMA HAKKINDA

Doruk Ambalaj Baskılı Poşet İmalatı olarak 2015 yılın dan beri baskılı poşet imalatı yapmaktayız. Siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Gerek 10 kg dan başlayan baskılı mağaza poşeti imalatı yapmaktayız. Gerek 150 kg dan başlayan baskılı mağaza poşeti imalatı yapıyoruz. Gerekse 150 kg dan baskılı market poşeti imalatı yapmaktayız. Kaliteli baskılı poşetleri yapan firmamız müşteri memnuniyeti ön planda tutup bir çok kesime hizmet vermektedir.

Doruk Ambalaj Baskılı Poşet İmalatı baskılı poşetleri imal etmektedir. Bir işletmenin veya markanın görsel kimliğini yansıtan bir ambalaj çeşididir. Baskılı poşetler, alışveriş poşetleri, hediye poşetleri, promosyon poşetleri ve daha birçok amaç için kullanılabilir.

Plastik baskılı poşet sektöründe yılların kazandırmış olduğu tecrübemiz Bulunmaktadır.  İşinde uzman kadromuz ile Türkiye’nin dört bir yanına baskılı poşet hizmeti sunmaktayız. Ambalaj Kağıdı poşet imalatı gibi sağlığa uygun poşet imalatı yapmaktayız. Yenilikçi ara yüzümüz sayesinde ihtiyacınıza uygun üretimler yapmaktayız. İstediğiniz şekilde tasarlanmış olan firmanıza uygun tasarımlar oluşturmaktayız. Firmanızın daha fazla müşteriye ulaşması için kullanacağınız baskılı poşetler üretiyoruz. Ürünlerimizi dilediğiniz boyutta ve baskıda üretmekteyiz. Mağaza veya firma ismi logosu gibi özellikleri ekleyebiliyoruz. Aynı zamanda telefon adres vb bilgileri ekleyerek poşet üzerinden marka bilinirliğiniz artmasına, olanak tanımış oluyorsunuz.

Ambalaj sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız, baskılı poşet olarak bir çok alternatifi müşterileri sunmaktadır. Promosyon amaçlı veya hediye amaçlı üretebileceğimiz poşetlerimiz ile alakalı olarak daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Budget THCa Flower Nisan 4, 2024 8:31 am CEVAPLA

    Transform your vaping experience with our exotic THCa hemp flower, available starting at $50 per ounce on CallmeTHCa.com.