• admin@ilanrehberim.com
 • +905510569881
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
191 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Karyağdı Mah. Hükümet Meydanı Cad. No: 2 Elmalı / Antalya
 • TELEFON: 0 242 618 6701
 • FAX: Belirtilmemiş
 • GSM: 0 242 618 6701
 • WEB SİTESİ: https://elmali.bel.tr
 • E-POSTA: Belirtilmemiş
 • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
6+4 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Karyağdı Mah. Hükümet Meydanı Cad. No: 2 Elmalı / Antalya

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Kıymetli Hemşehrilerim;

31 Mart yerel seçimlerinde büyük bir teveccüh göstererek, bizi bu onurlu makama layık gördüğünüz için hepinize teşekkürü borç biliyorum.

Bilmelisiniz ki; hayata geçireceğimiz projeler, sizlerin mutluluğu, refah içinde yaşaması, daha da önemlisi güzel Elmalı’mıza daha nitelikli bir kimlik kazandırmak için olacaktır. Üzerimizde taşıdığımız bu ağır yükün sorumluluğunun bilinciyle, vatandaşlarımızın istek ve beklentilerine uygun olarak hazırladığımız projelerimizle, sizlerden aldığımız destekle, işimiz sadece toplumsal fayda olacaktır. Makam sevdalısı olarak değil, hizmet sevdalısı olarak, Elmalı’mızın hizmetkârı olarak, iyi ve kötü günde Elmalı halkının yanında olmaya gayret edeceğiz. Belediyemizde herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla, sevgiyle, hoşgörüyle Elmalı’mızı hak ettiği güzelliklerle buluşturacağız. Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayan, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik anlayışı çerçevesinde halkın yönetimde söz sahibi olduğu, belediye hizmetlerinin şehrimizin her noktasına ulaştığı, yaşam kalitesi yüksek kentler arasında kendine sağlam bir yer edinecek modern ve müreffeh bir Elmalı oluşturmak en büyük hedefimizdir.

Belediyemizi, sizlere yakışır biçimde geliştirmek, çocuğundan gencine, gencinden yaşlısına herkesin yüzünün güldüğü bir Elmalı oluşturmak, vatandaşın isteklerine cevap verebilmek, problemlerine çözüm ortağı olabilmek için çalışacağız. El birliği, güç birliği, söz birliği dahası gönül birliğiyle eğitim, bilişim-teknoloji alanında, sosyo-ekonomik ve kültürel alanda layık olduğu düzeye taşımak, kültür ve sanatın tüm güzellikleriyle buluşturmak, spor tesisleriyle yeşil alanlarıyla cazibe merkezi haline getirmek, sosyal sorumluluk projeleri çerçevesinde vatandaşlarımızın her daim yanında olmak için mücadele edeceğiz.

Büyük düşündünüz ve bizleri bağrınıza bastınız. Beklentilerinizin farkında olarak, her bir hemşehrime şükranlarımı, selamlarımı ve en kalbi muhabbetlerimi sunuyorum.

Halil Öztürk

Elmalı Belediye Başkanı

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • zoritoler imol Ekim 22, 2023 10:53 pm CEVAPLA

  I always was interested in this subject and still am, thankyou for putting up.