• admin@ilanrehberim.com
  • +905510569881

Esenyurt Point Özel Güvenlik Eğitim ve Koruma Hizmetleri A.Ş.

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
21 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: KÜBRA TÜRKANTOZ
  • ADRES: Yenikent Mahallesi Doğan Araslı Bulvarı B Blok No:206/1 Kat:5 Esenyurt/İstanbul
  • TELEFON: 0 (212) 415 1212
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Esenyurt Point Özel Güvenlik Eğitim ve Koruma Hizmetleri A.Ş.

Esenyurt bölgesinde silahlı ve silahsız güvenlik hizmeti sağlamaktayız. Verdiğimiz eğitimler ve sertifikalar sayesinde güvenlik personeli olabiliyorsunuz. Eğitimler sonucu almış olduğunuz sertifikalar, bakanlık onaylı sertifikalardır. Güvenlik sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız, şirketler içinde personel sağlamaktadır. Şirketler için anlaşmalı olarak güvenlik personeli temin etmekteyiz. Firmamız güvenlik şirketleri arasında tercih edilen, bilindik bir firmadır. Bu sebeple bir çok firmaya, güvenlik personeli alımında yardımcı olmayı ön görüyoruz.

Özel güvenlik, bir kurum veya kuruluşun mülkiyetini, personelini, misafirlerini ve diğer varlıklarını korumakla görevli olan güvenlik personelinin oluşturduğu bir birimdir. Bu personeller genellikle güvenlik eğitimi almış, belirli yasal düzenlemelere tabi tutulmuş ve belirli bir denetim altında çalışmaktadırlar. Özel güvenlik görevlileri, genellikle güvenlik firmaları aracılığıyla hizmet vermektedirler ve özellikle bankalar, alışveriş merkezleri, fabrikalar, okullar ve benzeri yerlerde güvenlik hizmetleri sağlamaktadırlar.

Devletin sağladığı güvenlik hizmetlerinin yanı sıra özel sektörün ihtiyaçları doğrultusunda ortaya çıkmış bir sektördür. Bu alanda çalışan güvenlik görevlileri genellikle fiziksel güvenlik önlemlerini uygulamakla yükümlüdürler ve herhangi bir güvenlik tehdidi durumunda müdahale etme yetkisine sahiptirler. Bu nedenle, özel güvenlik personelinin eğitimi, deneyimi ve yeterliliği büyük önem taşımaktadır. Özel güvenlik sektörü, ülkemizde de oldukça gelişmiş bir alandır. Birçok kişi bu alanda istihdam edilmektedir.

Esenyurt Point Özel Güvenlik Eğitim ve Koruma Hizmetleri A.Ş.

Özel güvenlik firmaları, genellikle müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilmiş güvenlik çözümleri sunmaktadırlar. Bu alanda çalışan personeller de bu çözümleri uygulamaktadırlar. Günümüzde hızla gelişen teknolojiye de ayak uydurmakta ve güvenlik sistemlerini sürekli olarak güncellemektedir. Bu alanda çalışan personellerin eğitimli, deneyimli ve yeterli olmaları büyük önem taşımaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.