• admin@ilanrehberim.com
  • +905510569881
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
16 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Pvc Zemin Kaplama Türkiye Pvc Zemin Kaplama Irak Pvc Zemin Kaplama İran
  • ADRES: Bağlarçeşme Mah. Ondokuz Mayıs Blv. No: 4 Kat : 3 iç Kapı No : 34 Esenyurt İş Merkezi Esenyurt/İstanbul
  • TELEFON: 0 (552) 518 5165
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

PVC  zemin kaplama sektörünün öncülerinden olan firmamızda, tüm zemin kaplama ekipleri tecrübeli ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Türkiye’nin birçok iline hizmet veren firmamız, ev ve iş yerleri için profesyonel olarak hizmet vermektedir

PVC zemin kaplama, kişiye özel tasarımlar sayesinde isteğinize uygun çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Evi iş yerleriniz zemin kaplama tercih etmelisiniz. Zemin kaplanan bölge daha dayanıklı ve sağlıklı bir şekilde daha uzun süre kullanıma uygun olacaktır. Evinizde zemin kaplama yapmak ısı yalıtımı açısından faydalıdır. Hem de yüzeyin daha sağlıklı ve düzgün bir şekilde kalmasına olanak tanıyacaktır.

Zemin kaplanan yüzey aynı zamanda, eşyalarımızın da zemini çizmemesine sebep olacaktır. Böylelikle aynı zamanda eşyalarınızda uzun süre kullanılmış olacaktır. Bu sebeple evleriniz için zemin kaplama çok önemlidir. Zemin kaplama için parke PVC gibi malzemeler kullanılmaktadır. Kaliteli malzemeler kullanılarak yapılan zemin kaplama daha uzun süre kullanılacaktır.

İş yerlerinde sürekli çalışma performansını yükseltmek için tercih edilmektedir. Gün içinde sürekli kullanılan yüzeyi bu şekilde koruma sağlayacaktır. Genellikle yoğun iş yerlerinde yapılan çalışmalar yüzeyi koruyucu hale getirmektedir.

Uzman ekibimiz bu konuda sizleri profesyonel olarak destek sağlamaktadır. Şimdi siz de bize ulaşarak ev ve iş yerlerinize zemin kaplama için teklif alabilirsiniz. Sizin için en iyi olanı tasarlayacağız. Zevkinize uygun göz zevkinize uygun tasarımlar gerçekleştirmekteyiz.

Zemin kaplama sektörünün öncülerinden olan firmamız, sektörde uzun süre hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize uzun ve kaliteli ürünleri sunmaktayız.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.