• admin@ilanrehberim.com
  • +905510569881
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
20 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Hakan Acar
  • ADRES: Şehit Adem Yavuz Sokak No:5/14 Kızılay – ANKARA
  • TELEFON: 0 (312) 430 3066
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 19:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Ankara veri kurtarma hizmetimiz ile her marka ve model hard diskleri başarı ile kurtarmaktayız. Silinen verilerinizi nasıl kurtarabilirim diye hiç düşünmeyin Ankara Veri Kurtarma güvenilir hizmet vermektedir.

Veri kaybının nedenleri

MyDISK istatistiklerine bakılırsa, çoğu veri kaybı, kötü amaçlı ataklardan ziyade insan kaynaklı hatalardan kaynaklanmaktadır.

Ek olarak veri kaybının öteki yaygın nedenleri arasında elektrik kesintileri, organik afetler, ekipman arızaları bulunmaktadır. Aynı zamanda verilerin yanlışlıkla silinmesi, durağan sürücünün biçimlendirilmesi, gibi nedenlerde sebep olmaktadır.

Ankara Veri Kurtarma

Çoğu kez dile getirilmesine karşın anlaşılmayan bir durum olması sebebiyle birkaç cümle ile özetleyecek olursak;

CCTV Veri Kurtarma Her hangi bir sebepten dolayı cctv sistemlerinde geriye dönük silinmiş kayıtlara ulaşma ihtiyacı olabilmektedir. Bu biçim bir durumla karşılaştığınız anda mümkün ise kaydı durdurunuz. Mevcut kayıtlara zarar gelmemesi adına kayıt aygıtı üzerinde takılı olan diskleri sökmeniz gerekir. Aksi takdirde silinmiş görüntülerin üzerine yazılan her veri, ulaşmak istediğiniz görüntülere ulaşamamanıza sebebiyet verir.

Aynı zamanda CCTV sistemlerden veri kurtarmak için özel olarak yazılmış  veri kurtarma programları kullanılır. Kayıt cihazlarından veri kurtarmak için yeterli değildir. CCTV sistemlerinde kullanılan işletim sistemleri piyasada yaygın olarak kullanılan işletim sistemlerinden farklıdır.  Markanın kendisi için özelleştirdiği işletim sistemleri bulunmaktadır. Gerek dosyalama sistemleri (wfs, hfs, dvfs, wsda,rsfs.. Vb.), gerek dosya yapıları tamamen birbirinden farklılık göstermektedir.

Harddisk Veri Kurtarma

Düşme, yüksek alçak voltaj benzer biçimde nedenlerden dolayı arızalanma problemi sık görülmektedir. Düşme sonucu medya (verilerin yazıldığı plaka) ve okuyucu uç(verileri yazıp, okuma meydana getiren başlık) hasar görebilmektedir. Veri kurtarma çalışmalarında okuyucu uç özel laboratuvar ortamında mühendis tarafından değiştirilerek, imajlama(veri kopyası oluşturma) işlemi yapılarak kurtarma işlemi yapılmaktadır.

Ek olarak en bayağı haliyle son teknoloji cihazlarının kullanılarak veri kurtarma operasyonudur. Bu durumlara karşı yabancıysanız, teknolojik anlamda kafi bilginiz yoksa herhangi bir verileri kurtarmak noktasında işlem yapmadan iyi bir şirket ile anlaşarak direkt çözüme gitmeyi deneyebilirsiniz.

USB Flash hafıza Veri Kurtarma

Ayrıca kullanıcı tarafınca kullanımı rahat olduğundan çokça tercih edilen USB Flash bellekler konusunda günümüzde en iyi şekilde USB hafıza kurtarma süreçleri işlenmektedir. Bu konuda flash hafıza üzerinde verileri kurtarmaya yönelik en iyi programları kullanan veri kurtarma merkezleri ile beraber en iyi şekilde çalışmalar sürdürebilirsiniz.

En çok yapılan kayıplar ise virüs bulaşması, yanlışlıkla dosya silinmesi, USB flash belleğin hasar alması şeklinde veri kaybı sorunları meydana gelmektedir. Bu durumların hepsina karşı siz de veri kurtarma işlemi yapmak adına hizmet alabilirsiniz.

SSD Disk Kurtarma

Herhangi bir elektrik probleminden veya fiziksel hasar alarak probleminin meydana geldiği SSD Solid State Disk ile ilgili veri kurtarma noktasında da neler yapılacağı önemlidir. Genel olarak SSD disk sorunları fiziksel elektrik kartı arızalarından tutun da yüksek güç dalgalanması, yazılımsal problemler yahut algoritma kaynaklı tamamen donanımsal sorunlardır.

Ayrıca birçok veri kurtarma hizmetleri ltd olan firmalar bulunmakta ve bu alanda profesyonel hizmet vermekteler. Önemli verilerinize dair arıza tespiti ve doğru raporlama ile birlikte verileri kurtarma işlemi yapılmaktadır. Hasarlı ürünlerde gerektiğinde fiziki takviyeyle beraber veri kurtarma süreçleri işlenmektedir.

Cep Telefonu Veri Kurtarma

Herhangi bir sebepten dolayı cep telefonu düşmüş olduğunde ve buna göre telefonda veri kurtarma süreciyle ilgili bir durum oluştuğunda, ne olursa olsun bu verileri kurtarmak istiyorsanız eğer profesyonel hizmet ve destek almanız gerekmektedir. Konuyla ilgili olarak iPhone için iOS işletim sistemi, Android telefonlar için özel tekniklerle beraber veri kaybı olmasına karşılık iPhone, Android telefonlarınızda fotoğraf ve dosyaların silinmesine karşı kısa sürede geri getirilmesine dair işlem yaptırabilirsiniz.

 

Ek olarak bu mevzuda acil veri kurtarma süreçlerinde en iyi hizmeti alabilirsiniz. Cihazlarla ilgili olarak en doğru sürede verilerinize ulaşabilirsiniz. Akıllı cep telefonlarınızda kaybolma ihtimali yüksek olan verilerinizi kurtaracaksınız.

Ayrıca veri kurtarma merkezi olarak günümüz şartlarında en iyi mühendislerle çalışmaktayız. Beraber doğru tekniği kullanarak %99 oranla verilerinizi kurtarma süreçlerinde her zaman yanınızdadır. Veri kurtarma süreçleriyle ilgili olarak sorunlarınızı talep halinde firmaya web sitesi üzerinden iletebilirsiniz.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Noah Hudson Şubat 24, 2024 11:18 pm CEVAPLA

    Have any favorite blog posts or writers? Share them with us in the comments!