• admin@ilanrehberim.com
 • +905510569881
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
22 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Berke Teknik
 • ADRES: Üçkuyular mh.
 • TELEFON: 0 (232) 475 0190
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 21:00
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 21:00

FİRMA HAKKINDA

Berke Teknik servis olarak, beyaz eşya teknik servis hizmeti vermekteyiz. Garantili parça değişimi, yedek parça temini gibi hizmetler. Aynı zamanda buzdolabı tamiri ve çamaşır, bulaşık makinası tamiri hizmeti. Cihazlarınıza bakım yaparak daha uzun kullanılmasını sağmaktayız.

İzmir Karabağlarda hizmet veren firmamız yakın bölgeler içinde servis ağı bulunmaktadır. Her marka ve model beyaz eşyalarınız için bize ulaşabilirsiniz. Güvenli ve kontrollü bir şekilde ürünleriniz ile ilgili bilgi paylaşılmaktadır. Böylelikle yapılan işlemler hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Bahse konu olan ürünlerin tamiri veya onarımı yapılmaktadır. Fiyat olarak tercih edeceğiniz onarım veya değişim seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Dilerseniz cihazlarınızın parçalarını onarabilir veya yenileyebiliriz. Doğru ve olması gerektiği şekilde ihtiyaca uygun çözümler sunmaktayız. Uzun yıllardır sektörde hizmet veren, teknik ekibimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır. Tekrarlayan arızalar veya sürekli yaşanan sorunlara çözüm için konusunun uzmanı ekiplerimiz bulunmaktadır. Müşterilerimize sağladığımız teknik servis hizmeti garantilidir. Berke Teknik olarak siz değerli müşterilerimiz için teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

Beyaz eşyalar kullanım süreleri ve kullanım şekillerine göre arıza vermektedir. Bu arızalar kullanıma göre değişiklik göstermektedir. Bazen mevcut eşyalar gereğinde fazla yükle kullanıldığında daha erken bozulabiliyor. Bununla birlikte kullanım süreside önemlidir. Her eşyanın belli bir kullanım süresi bulunmaktadır. Kullanımdan kaynaklı olarak yedek parçalar arıza verebilir. Bu noktada yapılması gereken, uzman bir teknik ekip olarak eşyanızı yeniden kullanılabilir bir hale getirmektedir. Firma olarak yaşamış olduğunuz bu sorunlar için yanınızdayız.

 

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Купить бетон в Барнауле Mart 6, 2024 8:47 pm CEVAPLA

  You’re doing great. It was a real pleasure to read. Nice article.

 • Секс Куклы Mart 7, 2024 4:33 am CEVAPLA

  You are a very good author. It was a real pleasure to read. Great article.

 • Кукла для секса Mart 7, 2024 7:34 pm CEVAPLA

  It was a real pleasure to read. Great article. You are a good author.