• admin@ilanrehberim.com
 • +905510569881
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
23 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: ABDÜSSELAM KARTAL
 • ADRES: Kısıklı Mahallesi Hacıarifbey Caddesi No:8-A
 • TELEFON: 0 (533) 744 1088
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 17:00

FİRMA HAKKINDA

Kartal Tesisat olarak İstanbul Üsküdar’da hizmet sağlamaktayız. Kanal açma ve görüntüleme gibi hizmetler sağlamaktayız. Firmamız uzun yıllar sektörde hizmet vermektedir. Tesisat sektörü alanında kendini, sürekli geliştirmiş olmakla birlikte konusunda uzmandır. Bir çok projede hizmet vermiş ve vermeye devam etmekteyiz.

Kartal tesisat firmamız bulunduğu bölgeye yakın diğer illere veya duruma göre ilçelere de hizmet vermektedir. Binaların komple tesisat ve bakım işlerini de sağlamaktadır. Binalar, siteler ve iş yerleri için hizmetimiz bulunmaktadır. Firma olarak sağladığımız teknik servis hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusundadır. Servis ağımızda inşaat hizmetleri olarak teknik tesisat işlemleridir.

Yeniden inşaatlar için sıfırdan tesisat kurulum işlemlerinin yanında onarım hizmeti de sağlamaktayız. Firmaların veya kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda ihtiyaç odaklı çalışmaktayız. Götürü olarak şirketler ile ortak çalışmalarda sağlamaktayız. Büyük projeler için ortak çalışmalarımız bulunmaktadır. Bununla birlikte bireysel müşterilerimiz için, evlerinde ki tesisat sorunları için servis sağlamaktayız. Boru tıkanıkları, su kaçakları gibi işlemler için ekibimiz bulunmaktadır. Kırmadan kaçak tespiti ve kameralı kontrol hizmetimiz bulunmaktadır.

Bu şekilde binada her hangi bir olumsuz durum gerçekleşmeden sorunun çözümü için işlem yapılmaktadır. Bina sakinlerinin en önemli sorunlarından birisi bilinçsizce kazılan ve tahrip olan yüzeylerdir. Bunun için sorunu tespit etmeden müdahale etmek yerine, öncelik sorunun kaynağını tespit etmektir. Bu sebeple önce arızanın tespiti sağlanmaktadır. Sonrasında uygun olan gerekli müdahale edilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • сделать сайт Mart 2, 2024 1:33 pm CEVAPLA

  Great article. It was a real pleasure to read. You are a very good author.

 • Купить секс куклу Mart 3, 2024 9:35 pm CEVAPLA

  You are a good author. It was a real pleasure to read your article. Great article.

 • Раскрутка сайта Mart 4, 2024 6:10 pm CEVAPLA

  Great article. You are a good author. It was a real pleasure to read.

 • Секс Кукла Mart 7, 2024 9:35 pm CEVAPLA

  Nice article. You are a very good author. It was a real pleasure to read.

 • Directory mechanic Mart 15, 2024 9:03 am CEVAPLA

  Its like you read my mind You appear to know so much about this like you wrote the book in it or something I think that you can do with a few pics to drive the message home a little bit but instead of that this is excellent blog A fantastic read Ill certainly be back