• admin@ilanrehberim.com
  • +905510569881
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
17 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: TANSU YAVUZ
  • ADRES: Fevzi Çakmak Mah. 1. Yay Sk. No:1 Ertuğrul Plus Plaza Kat:6 D:61 Uşak
  • TELEFON: 0 (541) 339 5110
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:01 - 00:00
SERVİS YERLERİ UŞAK

FİRMA HAKKINDA

Uzman Klinik Psikolog Tansu Yavuz, İstanbul Beykent Üniversitesi’nde Psikoloji lisans eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Ardından Üsküdar Üniversitesi’nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans yapmıştır. Üsküdar Üniversitesi’nde danışmanlık biriminde asistan öğrenci olarak görev yapmış ve yüksek lisansını onur derecesiyle bitirmiştir.

Lisans ve yüksek lisans eğitimi süresince İstanbul’daki çeşitli hastane ve kurumlarda staj yaparak deneyim kazanmıştır. Bu kurumlar arasında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Fransız Lape, NP İstanbul ve Be Pozitive bulunmaktadır. Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) konusunda Mehmet Zihni Sungur ve Hakan Türkçapar’dan eğitimler alarak becerilerini geliştirmiş. Alp Karaosmanoğlu’ndan Şema Terapi eğitimi almıştır. Rorschach ve Projektif Testler Derneği’nden Rorschach ve TAT testleri eğitimini tamamlamış. CİSED tarafından verilen Cinsel Terapi eğitimini başarıyla bitirmiştir. Çocuklarla Oyun Terapisi alanında Mehmet Teber’den, Deneyimsel Oyun Terapisi konusunda ise Nilüfer Devecigil’den eğitim almıştır. Ayrıca, Çocuk ve Ergenlerde Bütüncül Psikoterapi eğitimini tamamlamış ve Uzman Psikolog Pekay Aydın’dan süpervizyon almaya devam etmektedir. Tansu Yavuz, Uşak’ta danışanlarına kapsamlı psikolojik destek hizmeti sunmaktadır.

Alanında gerekli eğitimlerini tamamlayıp, kendini geliştirmiş ve bir çok önemli alanda kendini göstermiştir. Psikolog denilince her zaman akla farklı düşünüşler gelmektedir. Oysaki canlılar bulundukları yaşam kalitesine ve koşuluna göre zihinsel anlamda destek isteyebilir. Bu aslında oldukça normal bir durum olsa da toplumda Psikolog kavramı hala tam olarak oturmuş diye tanımlanamıyor.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.