• admin@ilanrehberim.com
  • +905510569881
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
9 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Beytullah Bey
  • ADRES: Osmangazi Mah, Ahmet Yesevi Cad., No: 13/A, 34930, Sancaktepe, İstanbul
  • TELEFON: 0 (538) 932 0455
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 00:01 - 00:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Yılmaz Medikal olarak, sağlık sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkan bir firmayız. Oksijen tüpü satışı, oksijen tüpü dolumu, konsantratör satışı, konsantratör kiralama hizmetlerinin yanında. Oksijen cihazı kiralama, oksijen cihazı satışı. Gibi geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Ayrıca, hasta bezi, hasta yatağı, hasta solunum cihazları. Gibi birçok sağlık ürününü de müşterilerimize ulaştırmaktayız. Sağlık sektöründeki ihtiyaçları karşılamaya odaklanıyoruz.

Yılmaz Medikal olarak sağlık sektöründeki köklü deneyimimiz ve uzman kadromuz ile Sunmaktayız. Müşterilerimizin çeşitli sağlık ihtiyaçlarına özel çözümler sunan bir firma olarak öne çıkıyoruz. Oksijen tüpü satışı, oksijen tüpü dolumu, konsantratör satışı, konsantratör kiralama işlemlerinin yanında. Oksijen cihazı kiralama ve oksijen cihazı satışı gibi birçok alanda geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Müşterilerimizin sağlığına odaklanan bu hizmetlerimiz, modern tıbbi standartlara uygun olarak üretiliyor. Medikal malzemeler ile alakalı olarak hizmet vermekteyiz. Bu konuda hastalarımızın ihtiyaçları doğrultusunda hareket etmekteyiz. Teknoloji’nin tüm alanlarda gelişmesi, medikal sektöründe de kendini göstermiştir. Medikal hizmetler alanında, bir çok farkındalık oluşturulmuştur. Bu sebeple hastalara daha kolay, çözüm yolları bulunmaktadır.

Sektörde uzun yıllar hizmet veren firmamız, hastalara alternatif çeşitlilikleri ile yardımcı olmaktadır. Özellikle yatak hastaları için hasta bezi, hasta solunum cihazı gibi ihtiyaçları da karşılamaktayız. Aynı zamanda Oksijen tüpü kiralama ve dolum işlemleri de tarafımızdan yapılmaktadır. Hasta solunum cihazlarını teminini, hem bireysel olarak hatalara hemde hastanelere temin etmekteyiz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

  • Emma Wyman Nisan 8, 2024 10:08 pm CEVAPLA

    Your blog is a valuable asset to the community.